Ekonomi

Türkiye Finans, Türkiye’nin En Yenilikçi Katılım Bankası seçildi

Türkiye Finans, iş dünyası yayınlarından biri olan Global Business Outlook Awards tarafından “Türkiye’nin En Yenilikçi Katılım Bankası” seçilmiştir.

Türkiye Finans’tan yapılan açıklamaya göre banka, yenilikçi ürünleri, insan odaklı bankacılık anlayışı ve fark yaratan hizmet anlayışıyla başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Bankacılık hizmet modeli bankacılığının ilk ve başarılı örneklerinden olan ve geçtiğimiz yıl müşterilerinin beğenisine sunulan dijital finans ürünü “eXtra Limit”, İngiltere merkezli Global Business Outlook Awards tarafından Türkiye’nin En Yenilikçi İştirak Bankası seçildi.

Türkiye Finans, yenilikçilik, liderlik, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirlik gibi birçok kriterin belirlendiği bankacılık kategorisinde ödül alan tek banka oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Finans Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert, eXtra Limit’in finansal kapsayıcılığı destekleyen ve bankacılık hizmetlerine erişimi kolaylaştıran yapısıyla çok kısa sürede departmanda fark yarattığını belirtti.

Mert, tüketicilerin finansal hizmetlere lokasyon ve mekan fark etmeksizin ihtiyaç duydukları her an ve her yerde anında ulaşmak istediklerini söyledi.

“Banka olarak görünmez bankacılığa hatasız ilerlediğimiz bir ortamda müşterilerimize geleceğe meydan okuyan iş modelleri ve çalışmalar sunuyoruz. eXtra Limit çalışmamız da bu vizyon doğrultusunda geliştirdiğimiz bir çalışma. Türkiye olarak Finans, dijital bankacılık alanındaki yenilikçi çalışmalarımızın bağımsız kuruluşlar tarafından ödüle layık görülmesi, hakikat ve fayda yaratan işler yaptığımızın bir göstergesidir.Global Business Outlook tarafından layık görüldüğümüz bu ödül bizi çok mutlu etti. Türkiye’de bankacılık kategorisinde ödül alan tek marka olmanın gururunu yaşatan ve bu ödülde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.”

banaz-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu