Haber

Karacabey’de vatandaşlardan seçim coşkusu

BURSA (İGFA) – 28 Mayıs 2. Cumhurbaşkanlığı Tıp Seçimi sonuçlarının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı seçilmesi tüm yurtta olduğu gibi Karacabey’de de coşkulu bir şekilde kutlandı.

Seçim sonuçlarının ardından Karacabey halkı Cumhuriyet Meydanı’nda meydana gelerek seçimi kutladı.

Gerçekleşen büyük toplantıda; Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan ve eşi Gülden Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, MHP İlçe Başkanı Ahat Ulu, yine Refah Partisi İlçe Başkanı Adem Tosun, Dava Merkezi Başkanı Fazilet Sarıçam ve önceki dönem AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol karşıladı. vatandaşlar.

Karacabey kazandı, Bursa kazandı, Türkiye kazandı

Belediye binasının balkonundan Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, “Hakların şerleri iyidir. Bunların çaba olduğunu düşünmeyin. Arif anı izliyor. Bakalım ne olacak. Ne olursa olsun, güzel. Karacabey duysun, Bursa duysun, Türkiye duysun, bütün dünya duysun. Recep Tayyip Erdoğan kazandı. Cumhur İttifakı’nı Karacabey’de birinci yaptık. Burada tekrar bağırıyoruz. Karacabey’de oyların toplamı kadar oy alarak birinci olduk. ‘Karacabey’de yerel seçime gideceğiz, Karacabey Belediyesi’ne partimizin bayrağını asacağız’ dediler. “Karacabey Belediyesi bütün Karacabeylilerin belediyesidir oraya parti bayrağı asılamaz” dedik. Asılırsa sadece şanlı, şerefli Türk bayrağı asılır. Bu akşam da buraya şanlı Türk bayrağımızı astık. Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Karacabey’de kazandı. Sadece Cumhur İttifakı kazanmadı. Karacabey kazandı, Bursa kazandı, Türkiye kazandı, mazlum milletler kazandı. Mehmed’im sevin, başı yücedir. Ölsek de eve dönsek de sevin. Sanırım bu tekerlek çarpması. Yarın, elbette bizim, elbette bizim. Gün doğdu, günümüz sonsuzlukta battı. Allah yardımcın olsun. Hepinizi sevgi, saygı, sevgi ve saygıyla selamlıyorum.”

AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, MHP İlçe Başkanı Ahat Ulu ve Refah Partisi İlçe Başkanı Adem Tosun da iyi seçimler dileyerek tüm katılımcılara teşekkür etti.

Öte yandan Karacabey’de vatandaşlar, sonuçların açıklanmasının ardından ilçe genelinde konvoylar düzenleyerek sevgi gösterileri yaptı.

hassa-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu