Haber

Celal Şengör, ‘Biz seçiyoruz, biz de aptalız’ dedi! Oyunun rengini açıkladı

CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, yakın zamanda Prof. Dr. Celal Şengör ile partiye geldi. Öğle yemeğinin ardından kelam konusunda açıklama yapan Şengör, Kılıçdaroğlu için akılsız, cahil gibi sözler kullandı. Tıpkı Celal Şengöre gibi ahmak, cahil gibi sözlerle aşağıladığı Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vereceğini açıkladı.

ŞENGÖR’DEN ESAS AÇIKLAMA

Konuyla ilgili olarak Şengör, “Cumhurbaşkanlığı seçimi için Sinan Oğan Bey’i desteklediğime dair Ötüken Belediyesi adı altında bir yayın vardı, bilmiyorum. Bunun gerçekle alakası yok. Tamamen ahlaksızlık. Benim oyum Kemal Kılıçdaroğlu’na. Başından beri böyleydi ve bunu bugün halkımıza duyurmak isterim. söz konusu.

“SEÇİYORUZ, BİZ APTALIZ”

prof. Dr. Celal Şengör, CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmenin ardından dikkat çeken sözler sarf etti. Konuyla ilgili olarak Şengör, “Kemal Kılıçdaroğlu ile öğle yemeği yedim. Ondan ayrıldığımda çok üzülmüştüm. Çok samimiyim, eğer bu Atatürk’ün partisinin başkanıysa bize vay halimize dedim. Çünkü akıl yok, bilgi yok, hiçbir şey yok. Ama halk onu seçiyor. Biz de aptalız.”

 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu