Ekonomi

Besler’e ‘İnsanlığa Saygı’yla çifte gurur

BURSA (İGFA) –1992 yılında Bursa’da kurulan, 4 farklı sektörde 5 şirketi ve bine yakın çalışanıyla ülkeye katma değer sağlayan Besler Grup, insanlığa ve topluma değer katmaya odaklı çalışmalarının karşılığında başarılı sonuçlara imza atmaya devam ediyor.

Şirketin İnsan Kaynakları Müdürü Tuğba Yücetürk, 20 yılı aşkın süredir düzenlenen ve bir klasik haline gelen ödül töreninde, iki ödülü ekip olarak bir arada sahiplenmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.

İşe alım süreçlerinde şeffaf, çevik ve adil bir yaklaşıma sahip olduklarını vurgulayan Yücetürk, “Besler Grup için insana verilen değer, kurumsal şirket politikamızın ve mevcut başarılarımızın ardındaki en önemli unsurdur. Her geçen gün büyüyen yapımızda ailemizin bir parçası olan her insan bizim için çok değerli ve değerlidir. Sürdürülebilir başarı yolculuğumuzda istihdam ve kariyer fırsatları açısından sorumluluğumuzun bilincindeyiz. 30 binin üzerinde firma arasından sıyrılarak aldığımız bu anlamlı ödüller, insan odaklı yaklaşımımızı taçlandırdı. “Dijital uygulamaları kullanarak küme şirketlerindeki istihdamı desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Besler Grup ekibi adına ödülleri Merve Korucu, Gizem Yıldız, Tuğba Yücetürk, Selen Aksoy, Kübra Bağcı aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu