Teknoloji

Apple, Vision Pro’nun Nasıl Üretildiğini Gösteren Bir Video Yayımladı

Apple’ın haziran ayında tanıttığı karma gerçeklik gözlükleri Vizyon Pro Aylarca süren bekleyişin ardından bugün satışa çıktı. Şu anda yalnızca ABD’de satışa sunulan cihazın ön siparişleri başladı. Siparişler müşterilerden yoğun ilgi görürken, gelen bilgilerde teslimatların iki aya kadar sürebileceği belirtildi.

Apple, Vision Pro’nun lansmanını duyurduktan sonra sürpriz bir duyuru da yaptı. Şirket, Apple Vision Pro’yu resmi hesaplarından duyurdu Nasıl üretildiğini gösteren bir resim yayınlanan. Görüntü aynı zamanda CEO Tim Cook tarafından da paylaşıldı.

Apple Vision Pro nasıl üretilir?

İlk uzamsal bilgisayarımız olan Apple Vision Pro’yu nasıl ürettiğimizi görmek için perde arkasına bir göz atın.”Aşağıdaki ifadelerle paylaşılan 1 dakika 20 saniyelik video, cihazın baştan sona nasıl üretildiğini bizlere gösteriyor.

Kulaklığın ekranından kayışlarına kadar pek çok şeyin yer aldığı görselde neredeyse hiç kimsenin kullanılmadığını görüyoruz. Şirket Vision Pro’yu piyasaya sürdü tamamen makineleraracılığıyla otomatik olarak üretir.

Bugün ABD’de ön siparişe sunulan Vision Pro, 2 Şubat’ta ABD’deki tüm mağazalarda satışa sunulacak. Şirket ayrıca, cihazı denemeleri için müşterilerine bir demo da sunacak. Şu ana kadar Vision Pro’yu deneyenlerden gelen bilgiler, cihazın üstün bir karma gerçeklik deneyimi sunduğunu gösteriyor ancak ağırlığının Belli bir süre sonra sinir bozucu olmaya başladığını belirtti. Daha fazla kullanıcıya ulaştığında nasıl yorumlar geleceğini göreceğiz.

senpazarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu